Waze

4.39.0.905

En iyi sosyal GPS aracı

4.0

8

1.8M

Bu uygulamayı oyla

Waze Social GPS Maps and Traffic 50 milyondan fazla kullanıcısı olan trafik ve navigasyon haritalarıyla dolu eğlenceli bir uygulamadır.

Trafikteki diğer sürücülerle iletişim halinde olmanızı sağlayarak trafikten kaçmanızı, zaman ve para kazanmanızı ve herkesin günlük seyahatini iyileştirir.

Araç kullanırken sadece Waze'i açık bırakarak gerçek zamanlı trafik bilgisine halihazırda katkıda bulunursunuz böylece alandaki sürücüler trafiğin nasıl olduğunu görürler. Aynı zamanda kazalar, engeller, polisler ve gördüğünüz diğer şeyler hakkında da sizi uyarır.

Waze'in diğer bir yararı diğer kullanıcılarının verdikleri bilgi sayesinde yol boyunca en ucuz benzini bulmanızı sağlamasıdır.

Facebook ile senkronize edildiğinde, Waze arkadaşlarınızın nerede olduğunu size gösterir. Ayrıca kolayca bir Facebook etkinliğine direkt rotalar bulabilirsiniz.

Waze Android için mükemmel bir GPSdir. Uygulama GPS programlarının normal faydaları sayesinde otoyollarda bir çok avantaj kazanmanızı sağlayan bir sosyal bileşen katar.
Gereksinimler

Android 2.2 veya daha üst sürümü gerektirir.

Uptodown X